– for deg som er bosatt i Molde kommune, og har en psykisk helse- eller rusutfordring
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
Treningssenter
Aktiv trening gym Molde
10.00 - 11.00
Karoline og Simon

Møteplassen
Tunvegen 2, Midsund
10.00 - 14.00
Ann Merete

Yoga
Romsdalsgata 5
11.00 - 12.00
Simon

Fotball Gatelaget
Aker stadion/Akerhallen
11.30 - 14.00
Geir Ådne og Truls

Kreativ voksen
Molde kulturskole
12.00 - 13.30
Tove og Hilde

Aktivitetsrommet
Kirkebakken 4
13.00 - 18.00
Pål og Tove

Rosestua Kafé
Kirkebakken 4
13.00 - 18.00
Pål og Tove

Moldebadet
PS: Ikke fast hver mandag. Neste arrangement ikke bestemt.
14.00 - 15.00

Kreativ ung
Kirkebakken 4
15.15 - 16.45
Tove og Hilde

Sang +
Kirkebakken 4
16.00 - 17.00
Maria og Arnt Inge

Sangundervisning
Molde kulturskole individuelle timer a 30 min
17.00 - 17.30
Maria Louise
Squash
Moldehallen
10.00 - 11.00
Simon
Kondisgruppe
Moldehallen
11.00 - 12.00
Simon

Sangundervisning
Molde kulturskole individuelle timer a 30 min
11.55 - 12.25
Maria Louise
Golf
Molde Golfklubb Eikrem
11.00 - 14.00
Geir Ådne

Onsdagstur
Oppmøte Kirkebakken 4
11.00 - 15.00
Tove og Pål

Treningssenter
Aktiv trening gym Molde
14.00 - 15.00
Karoline og Simon
Pickleball/Crossminton
Rivalhuset/Akerhallen. Dag og tidspunkt kan variere.
11.00 - 13.00
Knut Erik

Sangundervisning
Molde kulturskole individuelle timer a 30 min
12.30 - 13.00
Maria Louise
Aktivitetsrommet
Kirkebakken 4
11.00 - 14.00
Pål og Tove

Rosestua Kafé
Kirkebakken 4
11.00 - 14.00
Pål og Tove

Fotball Gatelaget
Aker stadion/Akerhallen
11.30 - 14.00
Geir Ådne og Truls

Sangundervisning
Molde kulturskole individuelle timer a 30 min
12.30 - 13.00
Maria Louise

Treningssenter
Aktiv trening gym Molde
12.30 - 13.30
Karoline og Simon

Musikkundervisning
Molde kulturskole Gruppe a 1 time
13.00 - 14.00
Pål og Arnt Inge
Bowlingklubben
Moldehallen
13.00 - 14.00
Maiken og Martine
Rosestua Kafé
Kirkebakken 4
13.00 - 18.00
Pål og Tove

Musikkundervisning
Molde kulturskole Individuelle timer a 30 min
13.15 - 13.45
Arnt Inge

Gaming
Kirkebakken 4
15.00 - 18.00
Pål

Mandag

  • Treningssenter Aktiv trening gym Molde · Karoline og Simon
    10.00 - 11.00
  • Møteplassen Tunvegen 2, Midsund · Ann Merete
    10.00 - 14.00
  • Yoga Romsdalsgata 5 · Simon
    11.00 - 12.00
  • Fotball Gatelaget Aker stadion/Akerhallen · Geir Ådne og Truls
    11.30 - 14.00
  • Kreativ voksen Molde kulturskole · Tove og Hilde
    12.00 - 13.30
  • Aktivitetsrommet Kirkebakken 4 · Pål og Tove
    13.00 - 18.00
  • Rosestua Kafé Kirkebakken 4 · Pål og Tove
    13.00 - 18.00
  • Moldebadet PS: Ikke fast hver mandag. Neste arrangement ikke bestemt.
    14.00 - 15.00
  • Kreativ ung Kirkebakken 4 · Tove og Hilde
    15.15 - 16.45
  • Sang + Kirkebakken 4 · Maria og Arnt Inge
    16.00 - 17.00
  • Sangundervisning Molde kulturskole individuelle timer a 30 min · Maria Louise
    17.00 - 17.30

Tirsdag

  • Kondisgruppe Moldehallen · Simon
    11.00 - 12.00
  • Sangundervisning Molde kulturskole individuelle timer a 30 min · Maria Louise
    11.55 - 12.25
  • Bowlingklubben Moldehallen · Maiken og Martine
    13.00 - 14.00

Onsdag

  • Golf Molde Golfklubb Eikrem · Geir Ådne
    11.00 - 14.00
  • Onsdagstur Oppmøte Kirkebakken 4 · Tove og Pål
    11.00 - 15.00
  • Treningssenter Aktiv trening gym Molde · Karoline og Simon
    14.00 - 15.00

Torsdag

  • Pickleball/Crossminton Rivalhuset/Akerhallen. Dag og tidspunkt kan variere. · Knut Erik
    11.00 - 13.00
  • Sangundervisning Molde kulturskole individuelle timer a 30 min · Maria Louise
    12.30 - 13.00
  • Rosestua Kafé Kirkebakken 4 · Pål og Tove
    13.00 - 18.00
  • Musikkundervisning Molde kulturskole Individuelle timer a 30 min · Arnt Inge
    13.15 - 13.45
  • Gaming Kirkebakken 4 · Pål
    15.00 - 18.00

Fredag

  • Squash Moldehallen · Simon
    10.00 - 11.00
  • Aktivitetsrommet Kirkebakken 4 · Pål og Tove
    11.00 - 14.00
  • Rosestua Kafé Kirkebakken 4 · Pål og Tove
    11.00 - 14.00
  • Fotball Gatelaget Aker stadion/Akerhallen · Geir Ådne og Truls
    11.30 - 14.00
  • Sangundervisning Molde kulturskole individuelle timer a 30 min · Maria Louise
    12.30 - 13.00
  • Treningssenter Aktiv trening gym Molde · Karoline og Simon
    12.30 - 13.30
  • Musikkundervisning Molde kulturskole Gruppe a 1 time · Pål og Arnt Inge
    13.00 - 14.00
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
Treningssenter
Aktiv trening gym Molde
10.00 - 11.00
Karoline og Simon
Squash
Moldehallen
10.00 - 11.00
Simon
Yoga
Romsdalsgata 5
11.00 - 12.00
Simon

Fotball Gatelaget
Aker stadion/Akerhallen
11.30 - 14.00
Geir Ådne og Truls
Kondisgruppe
Moldehallen
11.00 - 12.00
Simon
Golf
Molde Golfklubb Eikrem
11.00 - 14.00
Geir Ådne

Onsdagstur
Oppmøte Kirkebakken 4
11.00 - 15.00
Tove og Pål

Treningssenter
Aktiv trening gym Molde
14.00 - 15.00
Karoline og Simon
Pickleball/Crossminton
Rivalhuset/Akerhallen. Dag og tidspunkt kan variere.
11.00 - 13.00
Knut Erik
Fotball Gatelaget
Aker stadion/Akerhallen
11.30 - 14.00
Geir Ådne og Truls

Treningssenter
Aktiv trening gym Molde
12.30 - 13.30
Karoline og Simon
Moldebadet
PS: Ikke fast hver mandag. Neste arrangement ikke bestemt.
14.00 - 15.00

Mandag

  • Treningssenter Aktiv trening gym Molde · Karoline og Simon
    10.00 - 11.00
  • Yoga Romsdalsgata 5 · Simon
    11.00 - 12.00
  • Fotball Gatelaget Aker stadion/Akerhallen · Geir Ådne og Truls
    11.30 - 14.00
  • Moldebadet PS: Ikke fast hver mandag. Neste arrangement ikke bestemt.
    14.00 - 15.00

Tirsdag

Onsdag

  • Golf Molde Golfklubb Eikrem · Geir Ådne
    11.00 - 14.00
  • Onsdagstur Oppmøte Kirkebakken 4 · Tove og Pål
    11.00 - 15.00
  • Treningssenter Aktiv trening gym Molde · Karoline og Simon
    14.00 - 15.00

Torsdag

Fredag

Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
Sangundervisning
Molde kulturskole individuelle timer a 30 min
11.55 - 12.25
Maria Louise
Kreativ voksen
Molde kulturskole
12.00 - 13.30
Tove og Hilde
Sangundervisning
Molde kulturskole individuelle timer a 30 min
12.30 - 13.00
Maria Louise
Sangundervisning
Molde kulturskole individuelle timer a 30 min
12.30 - 13.00
Maria Louise
Musikkundervisning
Molde kulturskole Individuelle timer a 30 min
13.15 - 13.45
Arnt Inge
Musikkundervisning
Molde kulturskole Gruppe a 1 time
13.00 - 14.00
Pål og Arnt Inge
Kreativ ung
Kirkebakken 4
15.15 - 16.45
Tove og Hilde

Sang +
Kirkebakken 4
16.00 - 17.00
Maria og Arnt Inge
Sangundervisning
Molde kulturskole individuelle timer a 30 min
17.00 - 17.30
Maria Louise

Mandag

  • Kreativ voksen Molde kulturskole · Tove og Hilde
    12.00 - 13.30
  • Kreativ ung Kirkebakken 4 · Tove og Hilde
    15.15 - 16.45
  • Sang + Kirkebakken 4 · Maria og Arnt Inge
    16.00 - 17.00
  • Sangundervisning Molde kulturskole individuelle timer a 30 min · Maria Louise
    17.00 - 17.30

Tirsdag

  • Sangundervisning Molde kulturskole individuelle timer a 30 min · Maria Louise
    11.55 - 12.25

Torsdag

  • Sangundervisning Molde kulturskole individuelle timer a 30 min · Maria Louise
    12.30 - 13.00
  • Musikkundervisning Molde kulturskole Individuelle timer a 30 min · Arnt Inge
    13.15 - 13.45

Fredag

  • Sangundervisning Molde kulturskole individuelle timer a 30 min · Maria Louise
    12.30 - 13.00
  • Musikkundervisning Molde kulturskole Gruppe a 1 time · Pål og Arnt Inge
    13.00 - 14.00
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
Møteplassen
Tunvegen 2, Midsund
10.00 - 14.00
Ann Merete

Aktivitetsrommet
Kirkebakken 4
13.00 - 18.00
Pål og Tove

Rosestua Kafé
Kirkebakken 4
13.00 - 18.00
Pål og Tove
Onsdagstur
Oppmøte Kirkebakken 4
11.00 - 15.00
Tove og Pål
Aktivitetsrommet
Kirkebakken 4
11.00 - 14.00
Pål og Tove

Rosestua Kafé
Kirkebakken 4
11.00 - 14.00
Pål og Tove
Bowlingklubben
Moldehallen
13.00 - 14.00
Maiken og Martine
Rosestua Kafé
Kirkebakken 4
13.00 - 18.00
Pål og Tove

Gaming
Kirkebakken 4
15.00 - 18.00
Pål

Mandag

  • Møteplassen Tunvegen 2, Midsund · Ann Merete
    10.00 - 14.00
  • Aktivitetsrommet Kirkebakken 4 · Pål og Tove
    13.00 - 18.00
  • Rosestua Kafé Kirkebakken 4 · Pål og Tove
    13.00 - 18.00

Tirsdag

Onsdag

  • Onsdagstur Oppmøte Kirkebakken 4 · Tove og Pål
    11.00 - 15.00

Torsdag

Fredag

No events available!